Bekleyin

DİĞER KİRALIK ÜRÜNLER

İklimlendirme aygıtlarımız, Isıtıcı ve soğutucu klima, Palmiye (Mantar) soba, Ufo ısıtıcı olmak üzere üç çeşittir ve bütün çadırlarımız için kullanımı uygundur. İklimlendirme aygıtlarımızı istediğiniz organizasyonlarınız için kullanabilirsiniz. 

Zemin podyumlarımız sigma sistemdir, Bu sayede alüminyum ızgara üzeri plywood, ve cam seçeneklerine sahiptir, cam zemine ışık dö

;şenerek ışıklı zemin oluşturma imkanı vardır. Zemin podyumlarımızın yükseklikleri istenilen şekilde ayarlanabilmektedir ve bütün çadırlarımız ile kullanımı uygundur. Ayrıca podyum üzerine istenilen renk halıfleks döşenerek daha şık bir zemin podyum elde edebilirsiniz.

Şemsiyelerimizi, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Temel atma töreni, Festival ve Kokteyl organizasyonlarınız için kullanabilirsiniz. İsteğe göre 3x3 m2 , 4x4 m2 , 5x5 m2 , 6x6 m2 ölçülerinde şemsiye modellerimiz mevcuttur.

Yürüyüş yolu çadırlarımızın iskelet sistemi çelik konstrüksiyondan oluşmaktadır. Brandalarımız alman malı olup TÜV belgeli uluslararası standartlara uygun alev yürütmez , ışık geçirmez ve su geçirmez özelliktedir.

 

 

DEVAMINI OKU ...
TÜRKİYE'NİN HER YERİNE İHTİYACINIZA UYGUN KİRALIK ÇADIRLAR - ÜRÜN VE HİZMETLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0536 716 52 68 info@uyguncadirkiralama.com